نویسنده وبلاگ
ترغيب زن براي شروع سکس
هر چقدر هم که از شروع زندگي مشترک شما و همسرتان زمان گذشته باشد، بازهم شما هميشه شروع کننده سکس هستيد. هرچند مردها از پيش قدم شدن براي سکس هيچ ابايي ندارند ولي همه آنها دوست دارند که گاهي هم زن اولين قدم را براي شروع بردارد.
در حقيقت مردها هيچوقت نميفهمند که چرا بعضي از زنها هرگز به هنگام احساس تحريک جنسي و شهوت، از آنها تقاضاي سکس نميکنند؟
براي خودداري زنها در ابراز تمايل و اقدام براي شروع سکس دلايل متعددي وجود دارد که در اينجا شايعترين آنها را مورد بررسي قرار ميدهيم. شما با بکار گيري چند نکته ساده ميتوانيد بر اين اشتباه زن فايق آمده و او را وادار سازيد که حداقل در نيمي از موارد براي انجام سکس با شما پيش قدم شود.


1- اغلب زنها احساس ميکنند که اجباري براي شروع سکس ندارند. آنها ميدانند که مرد هر وقت که بخواهد تقاضاي خود را براي سکس مطرح ميکند و آنها خواسته مرد را برآورده خواهند کرد. وقتي که هميشه شما درخواست کننده سکس باشيد، ديگر زن اجباري براي خودش در اينکار نخواهد ديد و احساس ميکند که هرگز مجبور به شروع سکس نخواهد بود.
براي حل اين مشکل شما بايد گاهي خويشتن دار باشيد تا ارزش شما مشخص شود! اگر شما قبلا" در هفته چند بار سکس داشته ايد حالا زن در همين فاصله زماني منتظر شماست. در طول هفته او را با بوسه هاي شهواني و ماساژ تحريک کنيد و هنگاميکه احساس کرديد که خوب تحريک شده است، زيرکانه خود را کنار بکشيد و بکار ديگري غير از سکس مشغول شويد. اگر يک هفته به اينکار ادامه دهيد مطمئن باشيد آنقدر او را تحريک کرده ايد که مطمئنا" ديگر شب جمعه، شما را راحت نخواهدگذاشت!!

2- در برخي از جوامع عقب افتاده اين تصور وجود دارد که فقط زنهاي هرزه و بدکاره شروع کننده سکس هستند. لذا درخواست سکس از جانب زن يک پديده زشت محسوب شده و همه از آن رويگردانند. در چنين شرايط فرهنگي، زن ميپندارد که در صورت پيش قدم شدن براي شروع سکس، از جانب مرد متهم به هرزگي و فساد شده و ممکنست از سوي او رانده شود.
شما بايد ريشه چنين تفکري را در ذهن او بخشکانيد. فقط کافي است يکروز براي او توضيح دهيد که چگونه و با انجام چه کارهايي توسط وي، تحريک ميشويد و به او بگوييد چون شما زن و شوهر هستيد شروع سکس توسط او به هيچ وجه عيبي نداشته و شما را خيلي خوشحال ميکند. منتظر برداشتن اولين قدم از سوي همسرتان باشيد و او را بخوبي در مورد رفتاري که انجام ميدهد راهنمايي کنيد. وقتي او نشانه هاي لذت را در وجود شما ببيند و مورد تشويق قرار گيرد، کليه افکار پوسيده قبلي را بدست فراموشي خواهد سپرد.

3- بعضي از زنها بخاطر ترس از طرد شدن ازسوي مرد، هرگز براي شروع سکس پيش قدم نميشوند. آنها هميشه از بابت واکنش منفي از سوي مرد نگرانند و ميترسند عملي را انجام دهند که مورد پسند و رضايت مرد نباشد.
براي غلبه بر چنين احساسي بايد او را مرتب مورد تشويق قرار دهيد. مثلا" اگر زن دست خود را روي ران شما گذاشت، دستش را همانجا بگيريد يا اگر شما را بوسيد، شما هم با بوسه هاي آتشين پاسخ او را بدهيد و همين طور او را مرحله به مرحله جلو ببريد.
به اين ترتيب با واکنش مناسب به تحريکات او ميتوانيد اعتماد به نفس زن را بالا برده و ترس او را از بين ببريد. بعد از مدتي زن ميتواند براحتي خودش سکس را شروع کند. براي کمک بيشتر به او بهتر است برايش توضيح دهيد که از انجام چه کارهايي در سکس لذت بيشتري ميبريد. او با کمال ميل آنها را براي شما انجام خواهد داد. بياد داشته باشيد که هرگونه عکس العمل ناخوشايندي از جانب شما ممکن است تاثير منفي و غيرقابل جبراني در ذهن او بجا بگذارد.

4- گاهي ممکن است زن سرحال نبوده و دل و دماغ براي سکس نداشته باشد. کاهش ميل جنسي در زن يا عدم جذابيت مرد براي او، همه ميتوانند باعث شوند تا زن به بهانه هاي گوناگون مثل سردرد يا احساس کسالت از انجام عمل جنسي سرباز زند.
بي ميلي جنسي در زن مشکلترين و سخت ترين موضوعي است که شما با آن مواجه ميشويد. ابتدا بايد مشخص کنيد که علت بي علاقگي زن به سکس چيست، سپس درصدد رفع علت آن برآييد. اگر به مرور زمان و بتدريج علاقه او نسبت به شما کم شده باشد، بايد علت آنرا دقيقا" بررسي نموده و موقعيت خود را تثبيت کنيد. اگر سکس براي شما عادي شده،سعي کنيد تا روش سکس خود را عوض کنيد و جذابيت بيشتري به آن بدهيد. بزودي خواهيد ديد که تمايل همسرتان براي سکس با شما بالا خواهد گرفت.
درصورتيکه شما جذابيت سابق خود را براي او از دست داده و برايش عادي شده ايد، بايد مجددا" به حال و هواي گذشته برگرديد و مجددا" صفات جذاب و مورد علاقه او و خواسته هايش را در خود زنده کنيد.به اين ترتيب خيلي زود آتش عشق و علاقه او نسبت به شما دوباره شعله ور خواهد شد.

با کمي صبر و پشتکار و بکار گيري نکات بالا شما ميتوانيد حتي خجالتي ترين زنها را هم وادار کنيد تا در برخورد باشما براي شروع سکس پيش قدم باشند.

برگرفته از سایت:www.asheghi4u.tk

+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم تیر ۱۳۸۶ساعت ۰:۲۵ قبل از ظهر  توسط 3pide | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ

نوشته های پیشین
دی ۱۳۸۸
دی ۱۳۸۶
آبان ۱۳۸۶
مهر ۱۳۸۶
مرداد ۱۳۸۶
تیر ۱۳۸۶
پیوندها
کافه سنتی یاران!
وبلاگ مذهبی
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM

if ( intCount==-1) strResult="آرشیو نظرات"; if ( intCount==0) strResult="نظر بدهید"; if ( intCount==1) strResult="یک نظر"; if ( intCount>1) strResult=intCount + " نظر" ;